Stavebníctvo
Jozef Butala
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Benkovce
- Od roku
- 2013
- IČO
- 47 587 709
Jozef Butala
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 094 02 Benkovce
- Na trhu od
- 29. novembra 2013
- IČO
- 47 587 709
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 12
- rokov na trhu
- 2013
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jozef Butala
Jozef Butala – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Benkovce. Podniká od 29. novembra 2013.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jozef Butala
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 587 709
- Dátum vzniku
- 29. novembra 2013
- Miesto podnikania
- 094 02 Benkovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 790-14745
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jozef Butala zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jozef Butala?
Miesto podnikania je v obci 094 02 Benkovce.
Čím sa Jozef Butala zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Jozef Butala?
IČO je 47 587 709.
Odkedy podniká Jozef Butala?
Podnikanie začalo 29. novembra 2013. Na trhu pôsobí 12 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.